Rozwoj firm dotacje

Jesteśmy przekonani, że rozwój naszej jednostki zależy od satysfakcji zarówno wszystkich konsumentów korzystających prosto z polskich usług, a to jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych oraz inwestorów, jacy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy gotowi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi klienta i marek dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

Wiążemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi kontrahenci stanowili w wszyscy zadowoleni i pewni co do cen rynkowej i wartości oferowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to urządzenie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do służby w dziedzinach zagrożonych wybuchem, przystosowany do montażu w dowolnej roli w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Uczynione z galwanizowanej blachy silnej i wyposażone w klapę inspekcyjną, idą na dostęp do silnika i wirnika bez potrzeby wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe produkowane są razem z międzynarodowym standardem ISO 9001. Przygotowane do celu w przestrzeniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki zbudowany ze stopów aluminium lub wirniki zbudowane z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez powody na grupę, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa może być zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale zbudowane z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa zrobione ze stali galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na życzenie.

Wentylatory dachowe są wykorzystywane do wentylacji społecznej i ekonomicznej w przestrzeniach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do końca, wykonanymi ze zwykli galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały zaopatrzone w silnik trójfazowy, który jest dostrojony do akcji w przestrzeniach zagrożonych wybuchem